ÖRGÜ TEPENİN GÜLLERİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


orgu-tepenin-gulleri-modeli
orgu-tepenin-gulleri-modeli

Tepenin Gülleri Örgü Modeli Bayan örgüleri için özellikle Yelek modelleri için önerilen Türkçe videolu açıklaması ile örneği beğenenler buradan bakabilirler.

tepenin-gulleri-orgu
tepenin-gulleri-orgu

Ben örneği çok beğendim ve yeni keşfettiğim bir örgü kanalından seçerek sizler için paylaştım.Örneğin anlatımı Sevda hanıma aittir.

Örgü Tepenin Gülleri o kadar şık bir örnek ki hangi renk ile örerseniz örün model kendini gösterir ama Bayan Örgüleri Şal,Etol,Boyunluk,Yelek,Hırka ve Kazaklar için ayrıca Bebek Örgüleri Yeleklere çok uygun bir model.

Örgü Dalga Kıran  Bayan Boyunluk Modeli Dün paylaştığım yine en çok severek Örgülerini sizler ile paylaştığım Işıl hanımın anlattığı Örgü Modellerinden.

Daha küçük örnekli bir model ile yapılan Örgü Çitlenik Bebek Yeleği modeline de buradan Türkçe videolu başından sona yelek yapılışı ile sizlerin beğenisine sunuldu.

tepenin-gülleri-orgu-modeli
tepenin-gülleri-orgu-modeli

Tepenin Gülleri Örneği Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*