ÖRGÜ SÜSÜ TIĞLA KOLAY GÜL MOTİFİ YAPIM AŞAMALI

tigla-katli-orgu-susu-gul-yapimi
tigla-katli-orgu-susu-gul-yapimi

Tığla yapılan Örgü Kat,kat Gül Motifi Örgü Şallar,Örgü Patikler,Örgü Bebek Battaniyeleri,Çantalar ve Örgü Lifler gibi Örgüleri süslemek için Yapım aşamalı Videolu Tığla Gül Yapımı.

Şerit gibi uzun bir şekil de örülen ve daha sonra bükülerek Gül formatı verilip alttan dikilen Şık bir Sapsız Gül yapımı.

Sevgili hanımlar Video yabancı ama video üstünde örgü aşamasın da zincir ve trabzan sayıları,tek,tek yazıyor ve video yavaş ve açıklamalı detaylı bir şekilde Gül Örülüşünü gösteriyor.

Örgü Çiçekler için burada daha önceleri  paylaştığım Modellere ve Yaprak nasıl örülür? onlara da bakabilirsiniz.

kolay-tig-gul-motif-yapimi
kolay-tig-gul-motif-yapimi

Böyle El Yapımı Güller veya Çiçekleri seviyorsanız o zaman size bir kaç değişik şekiller de yapılan Çiçekleri de göstereyim.

İğne Oyası Saplı Gül Yapılışı ilginizi çekerse buradan tam detaylı Türkçe Videolu İğne İle Gül yapımını öğrenebilirsiniz.

Ya da Boncukla Gül Yapılışı için burada resimli anlatımı olan Boncukla yapılan Gül modelini buradan inceleyebilirsiniz.

Örgü Gül Yapımı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares