ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE ZİGZAG ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

orgu-sisleri-ile-buyuk-zigzagli-orgu-modeli
orgu-sisleri-ile-buyuk-zigzagli-orgu-modeli

Tığla Örülen Örgü Zigzag Modelini hepimiz biliyoruz Hatta sitede değişik şekillerde örülen Zigzag Örnekleri bulunmakta. Ancak şimdi Sevgi hanımın Türkçe Videolu anlatımlı Örgü Şişleri ile örülen Zigzag Örgü Modeli Nasıl Örülür? onu izleyeceğiz.

Büyük Zigzaglı Örgü Modeli Örgü başlangıç Lastik bölümü de Zigzak şeklinde örülmüş.Burada Zigzag Örgü Nasıl bitirilir? örnek nasıl kesilir detayları da öğrenebiliriz.

Dün sizler için 105 Tane Örgü Etol Modeli bulunan Etol örnekleri hakkında güzel modeller sunulan bir sayfa hazırladım. Sayfaya buradan bakabilir ve Tığ işi,Örgü şişleri ile örülen Öre En Güzel Etol Örnekleri görebilirsiniz. Yaz aylarında Gelin olacak Genç kızlar için Gelinlik Üstüne Etol Modelleri,Abiye Dantel Etoller ve Şal modellerini bu sayfada görebilirsiniz.

Ajurlu Örnekler seviyorsanız o zaman burada bulunan Ajurlu Yol Örgü Modeli Hem de Türkçe videolu Ajur

orgu-sisleri-ile-buyuk-zigzagli-orgu-modeli
orgu-sisleri-ile-buyuk-zigzagli-orgu-modeli

desenli örnek yapılışı ile bu örneği çıkarabilir hiç zorlanmazsınız. Örgü  şişinden yapılan Etol Modeli isteyenler bu örneği düşünebilir.

Şimdi de daha çok Örgü Yelek,Kazak,Hırka ve benzer giyilen giysi örnekleri için burada bulunan Bahar Dalı Örgü Modelini Türkçe videoyu ve yapılışını izleyebilirsiniz.

Küçük bebekleri ve çocukları olan Anneler için önereceğim çok güzel Tunus Afgan İşi Tığla Bebek Yelek Modelleri görebilirsiniz.35 Adet en güzel seçmece Örgü Tunus İşi Çocuk Yeleklerine buradan bakabilirsiniz.
Videolu Anlatımlı Örgü İğnesi Şiş Modeli Zigzag Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*