ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE NASIL ÇİÇEK ÖRÜLÜR VİDEOLU AÇIKLAMALI

sis-isi-orguden-cicekler
sis-isi-orguden-cicekler

Knitted peruvian flower-Örme Perulu çiçek-Genelde Tığ işi Örgü Çiçekler nasıl yapılır? onları görürüz ancak Bugün

Orgu-sisleri-ile-orme-cicek-yapilisi-izle
Orgu-sisleri-ile-orme-cicek-yapilisi-izle

size Örgü iğneleri ile Nasıl Çiçek Yapılır? Videolu açıklamalı olarak bunu öğreneceğiz. Şiş İşi Örgüden Çiçekleri  Örgü Peru Çiçekleri diye adlandırmışlar.

Örgü işi Çiçekleri nerelerde kullanabiliriz? diye biraz düşündüğümüz de bu tarz Şiş ile ya da Tığla örülen Çiçekler Örgü Şalların üzerine dikiliyor.

Eğer doğru bir birleştirme tekniği ile yaparsanız o zaman Örgü Battaniye ya da Battaniye üzerine de dikilir.

Örgü işi el yapımı Çiçekleri bazende içlerine pamuk doldurarak saksılar da şirin çiçekler ile bebek odalarına şık dekorasyonlar yapıyorlar ve gerçekten çok sevimli bir dekor oluyor.

Örgü bere ve şapkaların üzerine de böyle çiçekleri kullandıklarını sıkça görüyoruz. Özellikle Örgü Sa bandı ve Örgü Çantalar içinde şık duruyor.

Kız bebeklerin Elbiselerine özellikle Askılı Örgü Jile elbiselerin askılarına böyle güzel çiçeklerden dikebilirsiniz. Hatta sizler için sayfa içine güzel Örgü Çiçek Örnekleri de koyacağım.

Tığ ve şiş işinde iyi olan hanımlar örneklerini çıkarabilirler Bilmeyen hanımlar da el işi bölümündeki bir çok videolu anlatımlı yapılan Örgü Çiçeklere bakabilirler.

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak inceleyebilirsiniz.

 

sis-isi-orguden-cicekler
sis-isi-orguden-cicekler

Videolu Açıklamalı Şişler ile Örgü Çiçek Yapılışı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ANLATIMLI FİLE ÖRNEK AJURLU TOMURCUKLAR YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares