ÖRGÜ SİNEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-sinek-modeli
orgu-sinek-modeli

Sevgili hanımlar değişik modelleri seven hanımlara Şimdi Türkçe videolu açıklamalı Sinek Örneği yapılışı ile Çeşitli Örgüler için kullanabileceğiniz bir Model göstereceğiz.

Anne örgüleri anlatımı ile yapmak isteyenler videoyu izleyip örneği çıkarabilirler. Örgü Sinek Modeli daha çok Sonbahar Örgüleri ve Kış Örgüleri için kullanılan bir model.

Örgü Süveter ve Kazaklar için bu modeli düşünebilir ve Az önce paylaştığım Dilimli Bebek Yeleği anlatımına bakmak isterseniz o modeli de buradan bakarak Tam anlatımlı Bebek yeleği ile Yelek nasıl yapılır? Kız Bebekler için hoş ve şirin bir Yelek modeli öğrenebilirsiniz.

orgu-sinek-modeli
orgu-sinek-modeli

Sinek Örneği Yapılışı,Örgü Sinek Modeli,Sinek Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÖRGÜ SİNEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

  1. Merhaba
    Mümkünse sayfa içindeki tıklamaları yan sekmeye ayarlayabilirmisiniz. Böylece her tıklamada ters düz etmek zorunda kalmayız.
    İyi çalışmalar dilerim.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares