ÖRGÜ RENKLİ TOPLAR MODELİ TARİFİ

renkli-toplar-sis-ornegi
renkli-toplar-sis-ornegi

Örgü Renkli Toplar Şiş İşi Örgü Motifi isteyenler Rengarenk yapabilir isteyenler Videolu Örnek tarifini izleyerek 2 renk üzerine örneği kurabilirler.

5 ve katlarından oluşan Model kabarık Örgü Desenli ile Bebek Battaniyeleri,Renkli Bebek Yelekleri,Hırkaları için özellikle Bebeklere ve Çocuklara yapılan Bereler gibi modellere ben çok yakıştırıyorum.

orgu-renkli-toplar-modeli-yapimi
orgu-renkli-toplar-modeli-yapimi

2015 Yılında Örgü Diken Tarlası Modeli adında paylaştığım bir Örgü Modeline çok benzeyen bu güzel Örneği iplerinizi değerlendirmek için sevimli bir Örgü Şapka olarak düşünebilirsiniz.

Kış geldi geliyor derken Örgü Mevsimi ev dekorasyonunda ki yerini almaya başladı.Örgü Örtüler,Yatak Örtüsü Örgü Modelleri için gelen İstekler artmaya başlayınca Dün yayınladığım Çivili Zikzak Tığ İşi Modeli beğeninize sundum.

Örgü Renkli Toplar Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares