ÖRGÜ PETEKLİ KOLONLAR MODEL YAPILIŞI VİDEOLU


orgu-petekli-kolonlar
orgu-petekli-kolonlar

Kışlık Örgülerde Örgü uzun Yelek Tunikler,File modelli Örgü Şiş işi Süveter ve Yeleklerde de Yazlık Örgüler içinde Örgü Şal modelleri için Örgü Petekli Kolonlar  modeli Videolu anlatımı ile kolay bir model.

orgu-petekli-kolonlar
orgu-petekli-kolonlar

Bu böyle Petekli,Fileli,bol Ajurlu ya da Delikli Örgü Modelleri ile örülen Örgü File Kazaklar veya Uzun ayak bileklerine kadar uzanan Örgü uzun Yazlık Bayan Yelekleri için harika bir model.

Çok ısıtmaz ama görsel şıklık için Petekli Kolonlar örgü modeli ile Bayanlar için Atkılar ve Boyunluklar çok şık durur.

Model hem Kırmızı hem Laciverte yakın Türkuaz Mavi renk ile yapılmış ve ben Mavi renkli olanı daha çok sevdim. ayanlar için El Örgüsü Yelekler bu yıl en çok örülen örgülerden.

Ben ve diğer Örgü sitelerinde ve Örgü Blogların da sizde birbirinden güzel Örgü Bayan Hırkaları ve Örgü Bayan Yelekleri görmüşsünüzdür.Bu senenin Moda örgüsü Kadın Yelekleri.

Ama ben Hem Yelekler hem Bayan Hırka Modelleri için Burada birbirinden şık El Örgüsü Kadın Hırka Modellerinden seçtiğim modelleri sizler için paylaştım.

Son bir tane de Türkçe videosu ile Anlatımlı Şaşırtmalı Örgü Modeline buradan ulaşabilirsiniz.

petekli-kolonlar-orgu-modeli
petekli-kolonlar-orgu-modeli

Örgü Petekli Kolonlar

Yeni Örgü Modelleri için sitemizi takip edebilir en güzel Örgü Modellerini sitede görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*