ÖRGÜ ÖRMEDE İLMEK ATMA VE LASTİK ÖRME TEKNİKLERİ


degisik-ilmek-atma-orgu-teknikleri
degisik-ilmek-atma-orgu-teknikleri

Örgüye Başlama Teknikleri-Değişik Örgü Lastik ve İlmek atma teknikleri sayesinde arklı örgüler ile çok şık şeyler

degisik-ilmek-atma-orgu-teknikleri
degisik-ilmek-atma-orgu-teknikleri

örebilirsiniz.Videolu Türkçe anlatımlı Saçaklı Örgüye Başlama Tekniği ve Motifli İlmek Atma Teknikleri videolu olarak gösterilmiş.Sizlere örnek olarak Tığ Örgü Tekniklerini resimli anlatımlı olarak gösteren güzel görselleri de sayada görebilirsiniz.

Şiş işi Örgü Teknikleri arasında bulunan Saçaklı Örgü tekniğini Örgü Benek Battaniyeleri,Örgü Şal,Etol ve Atkı modelleri için kullanabilirsiniz. Örgüye Başlama tekniği Motifli ilmek atma çalışması da en güzel Bebekler için örülen giysilere yakışır.

Ajurlu Örgü Teknikleri özellikle yaz aylarına geldiğimizde artık Yazlık Örgü giysiler örmeye başladığımızda kullandığımız Örgü tekniklerinden. Ancak Ajur örnekli örgüler ile çok şık Kışlık örgü giysilerde örebiliriz. Buna örnek olarak burada bulunan Yapraklı Ajur Tekniği Örgü modeline bakabilirsiniz.

Örgüde Saç Örgüsü tekniği için size dün paylaştığım Fıstıklı Burgu Modelini örnek olarak gösterebilirim.Daha çok Örgü Bordürü olarak kullanılan bu örnek tekniği Örgü kazak,Hırka ve bere kenarlarında çok şık durur.

Geçenlerde Sevgi hanım bize bu sayfada paylaştığım Örgüde Burgu ile örgüye başlama tekniğini ne kadar kolay olduğunu ve şık göründüğünü Türkçe videolu Örgü örme çalışmasında göstermişti.

Sizlerinde bildiği değişik Örgüye başlama ve Örgü Lastik modeli teknikleri varsa bizler ile sayfa altından istek ya da yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

motifli-ilmek-atma-lastik-modeli
motifli-ilmek-atma-lastik-modeli

Motifli İlmek Atma Örgü Tekniği Video İzle

sacakli-ilmek-atma-teknigi
sacakli-ilmek-atma-teknigi

Saçaklı Örgü Tekniği Video İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 Trackbacks & Pingbacks

  1. PETEKLİ İKİ RENKLİ İŞKEMBE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÇİÇEKLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  3. ÖRGÜ BİTİRME KAPATMA TEKNİKLERİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  4. ÖRGÜ BAŞLAMADA RENKLİ FANTEZİ ÖRNEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEO | Nazarca.com
  5. ÖRGÜ TERS İLMEK ATMA YÖNTEMİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*