ÖRGÜ NERVÜR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


orgu-nervur-modeli
orgu-nervur-modeli

Nervür Örgü Modelleri Kat,kat görünen Örgü Teknikleri için kullanılan bir Örgü Terimi. Bugün (Nervür Örgü) Işıl hanımın tavsiyesi adını Nervür Örneği olarak bizlere Mor renkli harika bir örneği Türkçe videolu örgü dersi ile anlatmış.

2-li-nevur-ornegi
2-li-nevur-ornegi

2’li Nevür Örgü Örneği( 2’li Yalancı Nervür modeli 4 numara şiş ile 4 ve katları + 2 ilmek şeklinde hesaplanacak.

İnternet’te Nervür Tekniği ile çeşitli çalışmalar görebilirsiniz. Nervür Pike Modelleri,Nervür Modelleri,Nervür Şal Modelleri,Nervür Örgü Örnekleri gibi değişik modeller sitemizde de bulunuyor.

Ajurlu Örgü Örnekleri içinde Bugün sabaha karşı inanılmaz güzel görünene Ajurlu Yay Örneği adında mükemmel bir Örnek çalışmasını burada paylaştım.

Bir diğer Örnek ise rengi,modeli ile hanımların çok beğeneceği kolay modeli ile hepinizin örneğini kolay çıkarabileceği Simli Kelebek Modeli Yelekler de çok güzel olur.

Tığ oya örnekleri isteyen hanımlar için Dün Çeyizlik Kalem Oyası nasıl yapılır Türkçe Oya Dersleri ile buradan öğrenebilirsiniz.

nervur-nevur-orgu-modeli
nervur-nevur-orgu-modeli

Nervür Örgü Modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*