ÖRGÜ MODELLİ BAYAN BERE YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-modelli-kadin-beresi-yapilisi
orgu-modelli-kadin-beresi-yapilisi
sis-isi-modelli-bere-yapimi-bayan
sis-isi-modelli-bere-yapimi-bayan

Farklı yönlü farklı şekillerde kullanılan Örgü Modelli Bayan Beresi Şık ve Modern Örgü Kadın Bere Modellerine ilgi duyan hanımlara Türkçe videolu anlatımı ile yapılışı.

Işıl hanımın Şık zarif ve modern hanımlar için Farklı şekillerde de takılan Örgü Modelli Kadın Beresi yapılışını Şişle nasıl Bere Yapılır? detayları ile.

Modelli Bayan Bere örneği için Ters düz denilen Haroşa ve Düz modelli örnek işe yapılmış.İsteyenler Modelli bere için Örgü İnci Tanem modelini düşünebilirsiniz.

Berenin Haroşa olarak örülen bölümünde 3 Renkli Fidanlık Örneği ile yapabilir Düz olan bölümü tek renkli şeklinde yapabilir yanına örgü çiçekte dikebilirsiniz.

Bere Modelleri ve Bere Örnekleri için bir çok farklı Bere Modelleri,Örgü Anlatımlı Örgü Şapkalar ve çeşitli Şallar,Yelekler,Hırkalar,Süveter ve Örgü Kazak anlatımı için El işleri bölümüne bakmanız gerekir.

modelli-orgu-bayan-bere-yapim-asamalari
modelli-orgu-bayan-bere-yapim-asamalari
modelli-orulen-bayan-bere-yapimi
modelli-orulen-bayan-bere-yapimi

Modelli Bayan Bere Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares