Örgüler
Örgü Modelleri

ÖRGÜ MODELLERİ


42 Tane birbirinden şık Örgü Modelleri arasında hem şiş hem Tığla Yelek Örnekleri,Örgü Şallar,Örgü Lif Modelleri ve değişik Örgüler bulunmakta.

Ayrıca sizlere göstermek istediğim çok şık örgülerden biri olan Türkçe videolu açıklamalı Şiş işi Burgu Örgü modeline de bakabilirsiniz.

Burada gördüğünüz bazı modellerin anlatımlı videolarına da Örgü videoları olan Örgü Modelleri bölümünden de bakabilirsiniz.

Basit Şiş işi Örgü Modelleri istekleri için Bugün Arzu hanımın örgülerinden olan Şiş İşi Krokodil Örneği olan Timsah sırtı örneğini Türkçe videolu şekli ile örnek çıkarmak isteyenler için burada beğeninize sundum.

Örgü Resimleri arasındaki Şal Örnekleri ile ilgili olan hanımlara burada geçenlerde size gösterdiğim tığla yapılan V Şal Modeli olan Burgu Tığ işi örneğine bakabilirsiniz.


Şiş işi Astarlı Örgü Bebek Battaniyeleri için benim sadeliği ile çok beğendiğim örgü Gri Bebek Battaniyesinden Bebek Anneleri de Bu Kış ayları için bir tane öre bilirler.

Özellikle örnekler arasında Yeşil ve Mavi renk örgü ipleri ile Tunus İşi Örgü modeline bakmanızı öneririm.Resimler arasında o örnek ile örülmüş bir tane de Şal modelini görebilirsiniz.

burgu-sis-isi-ornek-yapilisi
burgu-sis-isi-ornek-yapilisi

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünürtejidos de punto de ganchillo narrados

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA YELEK ÖRNEKLERİ ASKIDA FISTIK ÖRNEĞİ VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*