ÖRGÜ LİLA ÇOCUK HIRKASI YAPIMI


orgu-yakali-cicekli-lila-cocuk-hirkasi
orgu-yakali-cicekli-lila-cocuk-hirkasi

Örgü Lila Yakası Örgü Yakasında Örgü Çiçekli Lila Renkli Örgü Çocuk Hırkası Yapım Aşamaları Videolu olarak gösterilmiştir.

Lila Çocuk Hırkasının yapılışını maalesef sessi olarak göstermişler bu edenle ancak Örgü işinde uzman olmuş Usta

orgu-lila-bebek-hirkasi-yapilisi
orgu-lila-bebek-hirkasi-yapilisi

Örgücü hanımlara kolay gelebilir.

Örneğin başında Çiçekli örgü modeli kullanılarak Lastik örülmeden Fantezi Örgü Modeli Lastik olarak kullanılmış. İlk videoda örneğin yapım aşaması gösteriliyor.

Bunu öğrenemeyen acemi hanımlar video sesiz olduğu için üzülmesin burada ki Kadife İple Bebek Hırka Modeli nasıl yapılır? baştan sona anlatımını izleyerek Türkçe videosu ile öğrenebilirsiniz.

Erkek çocuk ve Kız Çocuklara da uygun olan Reglan Kollu Hırka modeli Kapşonlu Çocuk Hırka Modelleri içinden Türkçe anlatılan Başta sona öğretilen bir model.

Sakallı İpten Hırka modeli yine diğerleri gibi Türkçe ve hem Tığ hem şiş ile nasıl örülüyor detayları ile buradan öğrenebilirsiniz.

orgu-yakali-lila-bebek-hirka-modeli
orgu-yakali-lila-bebek-hirka-modeli

Örgü Lila Hırkanın Lastik bölümündeki Çiçekli Örnek yapımı

Bebek Hırkasının Yapım Aşamaları

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*