ÖRGÜ KULAKLI BAYAN BERE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


orgu-sisle-kulakli-bayan-beresi
orgu-sisle-kulakli-bayan-beresi

Işıl hanım beni bu aralar ördüğü birbirinden güzel Örgü Modelleri ile mest ediyor. Yine çok şık bir Örgü örneği ile Örgü Kulaklı Bayan Beresi yapılışını Türkçe Videolu Örgü Dersi ile Saç örgüsü modelininde yapılışını gösteriyor.

sac-orgulu-kulakli-bayan-bere
sac-orgulu-kulakli-bayan-bere

2017 Örgü Bayan Bere Modelleri bol süslü ve Genelde şiş işi Bereler Örgü Tığ İşi Örgüden Şapkalar bu yıl çok sevilerek kullanılıyor.

Örgüler bölümünde sizler için en güzel Örgü Modelleri bulunan kısma bakarak Yeni Örnekler öğrenebilirsiniz.

Şiş işi Kulaklı Kadın Bere modeli için kullanılan Saç Örgüsü Modelini çok beğendim. Örgü Kazak ve Hırkalarda bu örnek gerçekten çok yakışıyor.

Daha küçük örnekli giysilerde bazı örnekler kendini gösterirken bazıları Ara Örgü modeli olarak buradaki Pembe Kız Bebek Yelek modelindeki örnek gibi.

Sayfanın biraz altına doğru indiğinizde Bayanlar,Genç kızlar ,Bebekler ve Erkekler için Örgü Bere Örnekleri görebilirsiniz.

kulakli-kadin-beresi
kulakli-kadin-beresi
orgu-kulakli-bayan-beresi
orgu-kulakli-bayan-beresi
orgu-sis-kulakli-bere
orgu-sis-kulakli-bere

Kulaklı Bayan Bere Video

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. NAZAR BONCUKLU BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*