ÖRGÜ KIVRIMLI SU YOLU MODELİ TÜRKÇE VİDEOSUYLA

kivrimli-suyolu-modelli-yelek-ornegi
kivrimli-suyolu-modelli-yelek-ornegi

Kıvrımlı Su yolu Örgü Yelek Modeli Yeni Şiş Modeli Örgü Örneği Türkçe Videolu Tarifi ile bu güzel Yazlık Bluzlar,Örgü Bayan Yelekleri örneği kolay ve güzel Örgü Motifleri isteyenlere.

15 ilmek ve katları ile yapılan Örgü Kıvrımlı Suyolu Motifi aralarda 4 ilmek ile 15+4 : 19 ilmek ile bir Motif oluşuyor.

Kıvrımlı Şeritler Modeli için Su yolu örneği ara model olarak kullanılmış.Bu Örnek için farklı Ara Örgü Modeli de kullanılır ancak Su Yolu Örgü Modeli örneği daha güzel göstermiş.

kivrimli-su-yolu-yelek-modeli
kivrimli-su-yolu-yelek-modeli

Şerife hanım modeli çok güzel anlatmış ve Örgü Teknikleri için güzel tüyolar vermiş. Değişik Modeller için bu örnek ile çok Şık Örgüler yapılır diye düşünüyorum.

Örgü Bayan Giyimi için Örgü Modelleri ve Bayan Örgülerin de Şık Modellere buradan ulaşabilir Yeni ve Modern Örgü Modelleri görebilirsiniz.

Günün Örgüleri için Bebek Patik yapımı ile sizlere Pirinç Boncuklu Oya Modeli yapılışlarını buralarda sundum.

orgu-kivrimli-suyolu-sis-nodeli
orgu-kivrimli-suyolu-sis-nodeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares