ÖRGÜ KENARLARI MOTİFLİ OMUZ ŞALI ATKI MODELİ

2015 Bayan Örgüleri arasında bu sene en çok beğenilen ve bayanlar tarafından tercih edilen Şal şeklinde hem baş,hem boyun ve omuzların örtüldüğü Örgü Şal Atkılar.

Kenarları Motifli Şal şeklindeki Atkı Şiş ile Haraşo olarak örülmüş daha sonra Kenar motifleri Tığ ile örülerek Atkının yan tarafına dikilmiş.

Ben sizle için Atkı ya da Şal kenarlarına örebileceğiniz bir kaç Kenar Motif örneği sundum tabi siz isterseniz sitemizde bulunan El işleri bölümünden farklı Motiflerden seçebilirsiniz.

Şişle Örülen Bayan Kadınlar için  Örme Şallar Kaban ve Pardösü üzerine çok şık görünüyor. Sizlere tavsiyem aynı örnekle Çizme içine giyilen Örgü Tozluk ile takım halinde örmeniz.

2015 Örgüleri bu kış kalın ve yumuşak ipler ile örülüyor. Sakallı ip,saçaklı ip gibi ip çeşitleri daha çok Duş Lifleri için Tercih ediliyor.

Eğer Örme Şal Atkısı biraz daha Abiye ve şık olsun istiyorsanız yanlara örülen Kenar motiflerinin içine İnci boncuklar dikebilirsiniz.

Uzun fakat kısa şekilde Örülen boyun ve omuz  Atkıları uçlarına dekoratif düğmeler dikilerek çok daha güzel ve kullanışlı hale geliyor.

2015 Örgü Boyun Atkıları sayfamız da daha fazla örnek görebilirsiniz.

kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi

kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-2
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-3
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-4
kenarlari-motifli-orgu-boyun-sal-atkisi-6
Shoulder Knit Throw-Schulterstrick Wurf-Shoulder Lance Knit-La projection d’épaule Tricoter-Skulder Strikk Throw-Ghualainn Caith chniotálfaidh-Hombro Throw Tejer-Shoulder Sticka Throw-Spalla Lancio Knit

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÖRGÜ KENARLARI MOTİFLİ OMUZ ŞALI ATKI MODELİ

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 39 ADET EN GÜZEL ÖRME ŞAL VE ÖRGÜ FULAR MODELLERİ | Nazarca.com
  2. TIĞLA ÖRÜLEN ÖRME GİYSİ ÖRNEĞİ RESİMLİ ANLATIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares