ÖRGÜ KAPŞONLU BEBEK HIRKASI VİDEOLU TÜRKÇE ANLATIMLI


kapsonlu-orgu-bebek-hirka-bastan-sona
kapsonlu-orgu-bebek-hirka-bastan-sona

Çift düğmeli Kapşonlu Örgü Bebek Hırkası Baştan sona açıklamalı Türkçe Videolu Anlatımlı ve Şirin Modern Bebek Hırka modeli detayları ile Videolu Hırka Tarifi.

cift-dugmeli-orgu-kapsonlu-cocuk-hirka-yapilisi
cift-dugmeli-orgu-kapsonlu-cocuk-hirka-yapilisi

Kapüşonlu Örgü Bebek Hırka modeli Tek renkli olarak yapılmış ama isteyenler aralara örnekler koyabilir ya da Koltuk altından sonrasını çizgili olarak yapabilir.

Hatta Çizgili Hırka için kol ağızlarına da aynı çizgilerden örebilirsiniz. Hırka yapımında Bere hırkadan ilmek çıkarılarak yapılıyor.

Örgü Komşu Burgular Modeli yapılışı Türkçe olan buradan nasıl yapıldığını görebileceğiniz bu modeli Kapşonlu Çocuk hırkasında her iki yöne ikişer tane yapabilirsiniz.

Örgü Misafir Şekeri modeli diğer örgü modelinde de tanıttığım gibi çok minik delikleri olan ismini görünüşünden alan şirin bir örnek. O da Dün siziz beğenize sunduğum modellerden.

cift-dugmeli-kapsonlu-bebek-hirkasi-modeli
cift-dugmeli-kapsonlu-bebek-hirkasi-modeli
kasonlu-bebek-hirkasi-sis-orgulu
kasonlu-bebek-hirkasi-sis-orgulu

Örgü Çift Düğmeli Kapüşonlu Bebek Hırka Modeli Yapımı

2.Part

3.Part

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HAROŞA ÖRGÜ KAPŞONLU BEBEK YELEK YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*