ÖRGÜ KABARIK HALKALI MODEL TÜRKÇE VİDEOLU


orgu-kabarik-halkali-ornek-yapimi
orgu-kabarik-halkali-ornek-yapimi

Hafta sonu yaklaşıyor ve bende sizlere Hafta Sonu Örgüleri için 2017 Örgü Modellerine yakışır Örnekler sunmaya çalışıyor şimdi de sizlere Örgü Kabarık Halkalı modelini Türkçe videosu ile yapmak isteyenler için paylaşmak istedim.

Örgü Dersleri Terapi gibi hem dinlendirir hem Örgü bilmeyen hanımlara Örgü Modelleri bilenler için de Yeni Örgü Örnekleri öğrenmelerini sağlıyor.

kabarik-dalgali-orgu
kabarik-dalgali-orgu

Tabi bu Harika Örgüleri ören hanımların emeklerini göz ardı etmiyor ve onlara bu harika Örgü desenlerini bizlere sundukları ve öğrettikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Kabartmalı Küçük Dalgalı Örnek bize Şerife hanım örgüleri içinden seçtim ve Bu model için istekte bulunan hanımlara da öneririm.

Gündüzleri ev,çocuklar derken fazla örnek paylaşamıyorum ancak Gecenin ilerleyen saatlerinde sizlere bulabildiğim en güzel Örgüleri sunmaya gayret ediyorum.

Örgü Dönmeli Burgu Modeli ve Örgü Çekmeli Burgu Modeli Şerife hanımın Burgulu Örgü Modelleri arasından seçerek az önce paylaştığım Diğer Örgü Örnekleri.

kabarik-halkali-orgu-modeli
kabarik-halkali-orgu-modeli

Kabarık Halkalı Örgü

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*