ÖRGÜ JETLER MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

sis-isi-orgu-jetler-modeli-yapimi
sis-isi-orgu-jetler-modeli-yapimi

Örgü Jetler Modeli-Klasik ve bilinen Örgü Modellerinden olan Jetler Örgü Modeli yapılışı Türkçe videolu açıklamalı Örgü modeli olan 3 ve katları ile oluşan bir örnek.

jetler-orgu-modeli
jetler-orgu-modeli

Şerife hanının anlatımı ile aklınıza gelen her örgü modeli için bu örnekler Çok güzel Yeni Örgüler yapabilir kolay ve anlaşılır anlatımı ile Örneğini çıkarabilirsiniz.

Jetler örgü deseni Bayan Yelek modelleri için Bütün örnek olarak kullanıldığı gibi motif aralarında 3-5 düz ya da haraşo örnek koyarak kullanıldığı gibi ara örnek olarak ta Burgulu modellerin kenarlarında kullanılıyor.

Uçurtma Örgü Modeli adında az önce paylaştığım başka bir modele daha bakabilir hangi örneği çıkarmak isterseniz Türkçe örgü videolarını izleyerek hemen çıkarabilir yeni modeller öğrenebilirsiniz.

Akıllı İpten Neler Örülür? görmek isteyenler buradaki model anlatımını izleyebilirler

orgu-jetler-modeli
orgu-jetler-modeli

Şiş işi Jetler Modeli video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ YÜZÜK TAŞI MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares