ÖRGÜ İĞNELERİ İLE HASIR İŞİ ÖRNEĞİ VİDEOLU ANLATIMLI

orgu-igneleri-ile-hasir-modeli
orgu-igneleri-ile-hasir-modeli
orgu-igneleri-ile-hasir-modeli
orgu-igneleri-ile-hasir-modeli

Kolay Örgü Desenleri,Anlatımlı ve Açıklamalı Örgü Modelleri-Örgü İğneleri ile örülen çok kolay ve bir o kadar güzel bir örnek olan Hasır İşi Örgü Modeli nasıl örülür? Videolu örnek Öğretici Örgü Dersi.

Güzel Örgüler arasından sizlere yine basit bir örgü modeli videosu sunuyorum. Videoda örnek net olarak nasıl örülüyor gösteriliyor.

Bugün size Köstebek Dişi Örgü Modeli nasıl örülür? örneğin videosunu burada paylaştım. Bu güzel örnek iki renk iple örülüyor.

Köprülü Haroşa Örneği yine yeni paylaştığım örgülerden. Kış aylarında örülecek giysiler için yün ip ve örnek tercihleri değişiyor. Ancak Yazlık Örgüler ve merserize örgü modelleri isteyen hanımlar içinde Örgü videoları bölümünde çok güzel örnekler görebilirsiniz.

Örgü Şişleri ile Örgü Lif örmek isteyen hanımlar için tavsiye edeceğim en güzel Örgü Lif Modellerini örebileceğiniz Fıstık Örnekli Örgü Yıldız Lif Modeline bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÖRGÜ İĞNELERİ İLE HASIR İŞİ ÖRNEĞİ VİDEOLU ANLATIMLI

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KİRAZ BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*