ÖRGÜ İÇE GEÇMELİ SAÇ ÖRGÜSÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-ice-gecmeli-sac-orgusu-modeli-yapilisi
orgu-ice-gecmeli-sac-orgusu-modeli-yapilisi

İçe geçmeli Saç Örgüsü Modeli Saç Örgülü Şiş işi Örneklerden çok beğenilen modellerden olup Türkçe videolu Örgü Tarifi ile Örgü Modelleri içi bu örnekle değişik modeller yapabilirsiniz.

ice-gecmeli-sac-orgusu
ice-gecmeli-sac-orgusu

Kabarık Deseni ile Saç örgüsü Örneği Bebek Battaniyeleri kadar Örgü Bereler de ve Örgü Atkılar da,Yeleklerde çok güzel durabilir.

Sevil hanımın anlattığı Örgü Videoları bölümünde daha bir çok Örgü modelleri var ve gerekten bizlere çok güzel yeni Örgüler öğretiyor kendisine ok teşekkürler.

Az önce de yine Sevil hanımın ördüğü Saç Örgülü Bere Modeli nasıl yapılır değişik bir Saç örgüsü şiş örneği ile model yapılışını buradan görebilirsiniz.

Erkelere örülen Örgülerde bu tarz Burgulu Örgü Modelleri ya da Saç Örgüsü Şiş işi Örnekler ok yakışıyor e sizde Adamlar için Örgülere bakmak için menülere göz atabilirsiniz.

ice-gecmeli-sac-orgusu-sis-isi
ice-gecmeli-sac-orgusu-sis-isi

İçe Geçmeli Saç Örgüsü-İç İçe Geçen Saç Örgüsü

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KUZU POSTU TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares