ÖRGÜ HANIMELİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI


hanimeli-modeli-ornek
hanimeli-modeli-ornek

Hanımeli Örgü Modeli Örgü Dersleri Türkçe Videosu ile açıklamalı Örnek Anlatımı Sevgi hanımın tatlı dilinden yapılışı kolay Şiş işi Örgü Modeli.

orgu-hanimeli-modeli
orgu-hanimeli-modeli

Çapraz Örgüleri her zaman severek paylaşıyorum ve Hanımeli modeli düzünden örülen bir örnek ve gördüğünüz gibi güzel anlatımı sayesinde yapılması hiç te zor değil.

Sevgi hanım örneğe Lastik örmeden 2 sıra haroşa örneği yaparak başlıyor 3 ve katları ile model yapımı anlatılıyor.Yelek ve Diğer örgüler için bu model bence çok şık görünür.

Komşu Beğendi Örneği Bugünün diğer güzel Şiş örgüleri arasında yine Türkçe ve Şiş ile yapılıyor Ajurlu Baklava Dilimleri olan bir model.

Tığla Yapılan Modeller içinde Yeni Örgüler ekiyor ve çok güzel Tığ örneği diyebileceğim Güz Gülü Örneği yapılışı ve anlatımı ile buradan görebilirsiniz.

hanimeli-orgu-modeli
hanimeli-orgu-modeli
hanimeli-ornegi
hanimeli-ornegi

Örgü Hanımeli Modeli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2017 YENİ 30 TANE BAKTÜS ŞAL MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU 1 TANE YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*