ÖRGÜ FİYONKLU SAÇ BANDI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


sis-isi-orgu-fiyonklu-sac-bandi
sis-isi-orgu-fiyonklu-sac-bandi

Saçlara şekil vermeyi kolaylaştıran ve Saçlarda oldukça şık görünen Örgü Fiyonklu Saç Bandı yapımı Sevil hanımdan bize Türkçe videolu anlatımlı Örgü Dersi olarak geldi.

fiyonklu-orgu-sac-bandi
fiyonklu-orgu-sac-bandi

Kendinden Fiyonklu Örgü Saç Bandanası olarak değişik renklerde Örgüler yapabilir ve isterseniz Kız Çocukları için Fiyonk bölümlerini farklı renkte yapabilirsiniz.

Kızlar için Örgü Yelekler yapmak için burada göreceğiniz Örgü Pimpirik Bebek Yelek modeli nasıl yapılır? Adım,adım Yelek Örme aşamaları için burada tüm detayları ile Şiş örgüsü Bebek Yeleği yapabilirsiniz.

Haraşo örgü yerine esnek olan bir Örgüde kullanabilirsiniz. Örgü Lastik modeli ya da farklı Elastik Örgüler ile şık olabilir.

Örgü Saç Bandı yapılışı için burada daha ince saç örgüsü modelinin pratik yapılışı gösteriliyor. Düğmeli Saç Bandı yapımı için Hobiler bölümünde böyle farklı bir model daha var.

orgu-fiyonklu-sac-bandi
orgu-fiyonklu-sac-bandi

Örgü Fiyonklu Saç Bandı Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*