ÖRGÜ FİLE VİDEOLU ANLATIMLI MODEL

orgu-igneleriyle-file-orgu-modeli

Videolu Anlatımlı Örgü Süveter,Kazak ve Şallar için Örgü Şişleri ile File Örgü Modeli Yapımı-File Örgü Deseni nasıl örülür? videoda renkli ip ile nasıl örülüyor izleyebilirsiniz.

Genelde Süveter örmek için kullanılan çok kolay ve çabuk biten bir örek isterseniz bu örneğin renkli kırçıllı iple nasıl durduğunu görebilirsiniz.

Bu örnek ile Yaz ayları için Örgü Dantel Bluz örenler genelde merserize ip ile örüyorlar ve gerçekten şık duruyor.File

orgu-igneleriyle-file-orgu-modeli
orgu-igneleriyle-file-orgu-modeli

örneğinin bir benzeri olan ve Tığ ile örülen Örümcek File Örneği nasıl bir örnek ve örnekle örülen Bebek Elbisesine buradan bakabilirsiniz.

Bugün sizler ile yine örgü iğnesi ile örme çok güzel bir Çocuk Patik Modeli paylaştım. Patik örmeyi düşünenler detaylı videosunu buradan izleyebilirler.

Duble Örgü Lastik Örgü Modeli nasıl 2 renkli olarak örülür diğer bir Örnek öğreten Örgü dersi videosuna da buradan bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*