ÖRGÜ ELBİSE LİF YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Sitemiz de Sizler için En Güzel Örgü Modelleri,Lif Modelleri,Danteller,İğne Oyaları,Örgü Videoları,Çocuk Örgüleri,Etamin Örnekleri,Tığ İşi Örgü Modelleri,kolay-orgu-elbise-banyo-lif-yapilisi
kolay-orgu-elbise-banyo-lif-yapilisi
Bebek Battaniye modelleri,bebek yelekleri,Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,

Örgü Bayan Yelekleri,Yelek Örnekleri,Yelek Modeli YapılışıEl İşleri Bölümünden Ulaşabilirsiniz.

Örgü Elbise Lif Modelleri içinden seçtiğim Türkçe videosu ile Tığ işi Elbise Şeklinde Örgü Banyo Lif Modeli örmek isteyenlere kolay Elbise Lif Yapımı.

Tığ işi Fıstık Örnekleri ile yapılan Basit Elbise Lif Örneği baştan sona detaylı Elbise Lif Modeli yapımı. Banyoların vazgeçilmezi temiz bir temizlik için çeşitli Örgü Lifleri burada ki Lif Modelleri bölümünde görebilirsiniz.

Açıklamalı Örgü Elbise Lifler gibi Tığla yapılan Lif Modelleri içinden size bazı örnekleri de buradan göstereyim. Kare Lif Modeli yapımı olan Çiçek Şeritli Lif Modeli için buradan bakabilirsiniz.

Lif Örnekleri olarak burada tam 100 Adet olan Değişik Lif Örneklerine buradaki modellerden bakabilir Çeyizlik Örgü Lifler.

El Sokulan Örgü Lif Modelleri genelde çocuk sahibi Annelerin tercihi.Burada bir çok El Sokmalı Lif Örneği görebilirsiniz.

Çiçekli Örgüden Lif isteyenlere burada göreceğiniz örnek Lif Modeli olduğu kadar Örgü Tığ işi Bebek Battaniyelerde de kullanılıyor.

İp Çekmeli Lif Modeli yine aynı yukarıda ki model de olduğu gibi Bebek Battaniyesi olarak ta kullanılan bir model.


Anlatımlı Elbise Lif Örneği Resimli tek,tek detayları ile görsel anlatımlı Lif örneği. Farklı Örgü Lifler için burada değişik Ülkelerin Lif Modellerinden seçilenler bulunuyor.

Daha bir Çok Anlatımlı Lifler var ancak buradan hepsini veremeyeceğim için diğerlerine Lif Modelleri yazan linkten bakınız.

Şimdi de son paylaştığım Son Örgü Modelleri neler şöyle bir bakalım.Bu ara Tunus İşi Örgüler çok istendiği için paylaştığım Kare Odalar Tunus Örneği burada.

Köşeden Küp Şeker Tunus Örneği daha önce Battaniye modeli olarak paylaştığım en Favori Tunus Örgü Örneklerinden.

Rakamlı Tunus Battaniye benden istek üzerine bulup paylaştığım Türkçe videolar ile 1 den 9 a kadar olan sayılar ile Rakamlı Tunus İşi Battaniye.

kolay-orgu-elbise-banyo-lif-yapilisi
kolay-orgu-elbise-banyo-lif-yapilisi

Elbise Lif Yapımı

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5228 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BUĞDAY BAŞAKLARI ÖRGÜ TIĞ İŞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*