ÖRGÜ DALGALI KILÇIK MODEL YAPILIŞI

dalgali-kilcik-orgu-modeli
dalgali-kilcik-orgu-modeli

Dalgalı Kılçık Örgü Motifi-Türkçe Anlatılan Yeni Örgü Şiş Modelleri,Örgü Örnekleri için en çok Bebek Örgülerin de çok yakıştırdığım Deniz Dalgası Örgüsüne benzeyen Dalgalı ve kibar modeli ile Örgü Şiş İşi Dalgalı Kılçık Yapılışı.

dalgali-kilcik-orgu-motifi
dalgali-kilcik-orgu-motifi

Bu modelle neler yapılır? Bana göre En Çok Bebek Yelek ve Hırkalarda tek renkli modeli ile çok yakışır.

Şiş işi Şal Modelleri,Etoller ve Bebek Battaniyeleri ayrıca Örgü Bayan ve Çocuk Kazak Örnekleri olarak bu modeli düşünebilirsiniz.

Dalgalı Kılçık Şiş işi Örnek ile Örgü  Erkek Bebek Yeleği örmek isteyenlere Bu Modelle baştan sona açıklamalı 0-6 aylık arası Bebek Yelek yapılışı için buradan model anlatımına bakabilirsiniz.

Daha Kolay Örgü Örnekleri için yine Bugün paylaştığım Kabarık İşkembe Örneği nasıl yapılır? buradan o modele de bakabilirsiniz.

Ayrıca Yine Küçük Örgüler de kullanılacak Modeller den çok şirin bir örnek olan 2 Renkli Bebek İşi Örgü Modeli yapılışını görebilirsiniz.
Dalgalı Kılçık Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*