ÖRGÜ ÇİÇEK DEMETİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-cicek-demeti-modeli-yapilisi
orgu-cicek-demeti-modeli-yapilisi

Bahçede Çiçek Var – Örgü Çiçek Demeti modeli son zamanlar da gördüğüm en değişik yapılan Farklı bir Örgü

cicek-demeti-orgu-modeli
cicek-demeti-orgu-modeli

Tekniği olan bu Modeli Türkçe videolu açıklamalı olarak görebilirsiniz.

Çiçek Demeti Örgü Modeli Astar dikilen Bebek Battaniye örneği, Örgü şirin Bebek Örgü modeli gibi çeşitli örgülerde çok şirin ve sevimli olur.

Çiçek Demeti Örgü deseni için demetleri isterseniz tek renk,isterseniz her sırada ayrı renk veya rengarenk şeklinde örebilirsiniz.

Şiş Modeli içinde son paylaştığım 2-3 Örgü modelini daha görmek isterseniz burada Sevgi Halkası Şal Örneği nasıl yapılır ince ve kalın iple yapılan bu İlginç ama çok güzel Şal yapımına bakabilirsiniz.

Yüzük Taşı Örneği içinde Bugün paylaştığım görenlerin çok beğendiği ve paylaştığı Şiş ile yapılan Örgüden Bayan Yelekleri için bu modeller 2017 Bayan Yelekleri çok şık ve değişik olur.

cicek-demeti-ornegi
cicek-demeti-ornegi

Çiçek Demeti Örgü Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ PERİ BERESİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares