ÖRGÜ BEBEK YELPAZE YELEK MODELİ YAPILIŞI


orgu-modelleri-farkli-ornek-yapilislari
orgu-modelleri-farkli-ornek-yapilislari

Farklı Örülen Bebek Örgü Yelek-Sarı Beyaz Yelek Yapılışı-Örgü Yelpaze Bebek Yelek Modelleri-Tek bir seferde Örgü Bebek Yelek ön ve kollar birlikte örülerek tamamlanan Farklı Örgü Bebek Yelek Örnekleri-Resimli anlatımlı Değişik Örgü Bebek Yelek ve Hırka Örnekleri.

Bu örgü modelleri değişik Örgüden Bebek Yelek modelinin çok yakında Videolu Türkçe anlatımlı Modellerini de sizler için paylaşacağım.

Gönül hanımdan rica ettim çok kısa bir zaman sonra yapılışını bizler ile detaylı Videolu anlatımlı Yelek modeli olarak bizlere öğretecek.

Resimlerde gördüğünüz Farklı Örgü Modelleri için anlatım yapamayacağım çünkü ben de örgü örmeyi hele ki böyle farklı Örgü Örneklerini bilmiyorum.

Sarı Beyaz Deniz dalgası örgü modelli Bebek Yeleği Zigzag Örgü Modeli ile örülmüş.Böyle yeleklerde genelde Zigzag örgü örnekleri kullanılıyor ancak Pembe renkli Örgü bebek yeleğinde farklı Yelek örneği kullanılmış.

Kış için Bebek Örgüleri sayfamızda daha önce Sarı beyaz Yelek örneğinin tek bir resmini paylaşmıştım benden çok istek aldığı için Resimli anlatımlı Yelek örneği olarak sizlere göstermek istedim.

Bebekler kadar Bayan Yelek Modelleri için sizlerden Örgü Örneği istekleri alıyorum.Şerife hanımın anlattığı ve gösterdiği Kaynana Örmez Yelek modeli nasıl örülür?

Buradan bakabilir hem örneği öğrenir hem Yelek örme aşamaları,Ön ilmek sayısı,Yelek Koltuk kesmiş,Örgü Bayan Yeleklerinde İlmek sayılarını da öğrenebilirsiniz.

Altta resimli açıklamalı Bebek Yeleği örneği hakkında bilginiz varsa lütfen sayfa altından Yelpaze Yelek Nasıl Örülür ? bizler ile paylaşın ki benim anlatımını yapamadığım bu örneği öğrenmek isteyenlere faydam olsun.

Örgü Bebek Yelek Resimleri içinde Robalı Yelekler,Örgü Bütün örülen Şiş işi Bebek Hırkaları,Yelekler de bulunmakta.Değişik Örgüler için Örgü Videoları bölümünden Örnek seçebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

6 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAPRAKLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. GÜZEL ETAMİN VE KANAVİÇE ÖRNEKLERİ | Nazarca.com
  3. BURGU LASTİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  4. DENİZ DALGASI ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  5. DENİZDE DALGA ÖRGÜ MODELİ ŞİŞ İŞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  6. 5 DEĞİŞİK KARNABAHAR ÖRGÜ MODELLERİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*