ÖRGÜ BADEMLİ PATİK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-bademli-bebek-patik-modeli
orgu-bademli-bebek-patik-modeli

Örgü Bademli Bebek Takımının Hırka ve Kulaklı Bere yapılışını vermiştik. Örgü Bademli Bebek Patik Modeli ile 3’lü Hırka,Bere ve Patik ile Takım yapabilir buradan Türkçe videolu anlatımlı Yapılışını öğrenebilirsiniz.

Şimdi ilk olarak Başka Örgü Şiş işi Bebek Takımları için sizlere bir kaç model önereceğim. Sonrasında Örgü Bebek Patiği,Bebek Yeleği ve Bebek Battaniyesi için Örnekler tavsiye edeceğim.

Bademli Bebek Patik örneğinin takımı olan Örgü Bademli Bebek Hırka yapılışı için buradan Bademli  Bere Modeli yapılışı için buradan bakınız. Bu Bademli Patik ile 3’lü Örgü takım yapılır.

orgu-bebek-takim-patigi-bademli-model
orgu-bebek-takim-patigi-bademli-model

Şiş örgü Yelek Modelleri için Bebek Yeleği için İşlemeli Yelek Modeli anlatımına da buradan bakınız.

orgu-bebek-takimi-3-lu
orgu-bebek-takimi-3-lu

Bebek Patik Modelleri için Şiş ile yapılan Şirene Bebek Patik modeli en çok beğenilen Yine Sevil hanımın anlatımı ile Bu Patik modeline de bakmayı unutmayın.

orgu-bademli-bebek-takim-bere-hirka-patik
orgu-bademli-bebek-takim-bere-hirka-patik

Tığla Bebek Battaniyeleri çok güzel oluyor ve ben de sizlere Çift Taraflı Örgü Battaniye Modeli Nasıl Örülür? burada ki Battaniye örneği ile tavsiye ederim izleyin.

Bademli Bebek Patik,Bademli Patik Modeli,Bademli Bebek Örgüleri,Bademli Bebek Takımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞLE KOLAY KLASİK BAYAN PATİK TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares