ÖRGÜ ARPACIK MODELİ ŞAL ÖRNEĞİ VİDEOLU TARİFİ

arpacik-orgu-modeli-sis-isi
arpacik-orgu-modeli-sis-isi

Örgü Şal Modeli olarak Şiş işi Örgü Modelleri arasında gördüğüm En Kolay olup En Güzel Şal Örneği eminim budur. Örgü Arpacık Modeli yapılışı videolu anlatımı ile Ebruli İpten Şal Modeli.

arpacik-sis-isi-modeli
arpacik-sis-isi-modeli

Videoda sizlerinde göreceği gibi Arpacık Örneği nasıl yapılır? bir Bey gösteriyor. Kenarlarındaki Püsküller için de farklı bilmediğim bir Alet kullanıyor.

Bu kadar güzel bir Şiş Örneği için mutlaka bu şekilde bir ip kullanın.Bazı Modeller de kullanılan İp ve Desen,renk örneğin kendini göstermesi için çok önemli oluyor.

Zaten Yüncüler de Ebruli İp ya da Akıllı İp dediğinizde bir çok değişik Fantazi Örgü İpler satılıyor bu modele uygun ip bulmakta zorluk çekmezsiniz.

Lif Modelleri içinde gelen istekleri göz önünde tutup çok güzel Yeni Lif Modelleri görmek için burada toplam 3 Tane Türkçe Videolu Lif Modeli Anlatımı var.

Bugün Türkçe Örgü Tarifleri için de sizlere Örgü Kır Çiçeği Modelin yapımını Türkçe olarak burada sundum. Örgü Bayan Yelekleri için bu model ile Kışlık Yelekler güzel olur.

Çocuk Bere Modelleri için burada Örgü Kulaklı Bere Modeli, Çocuklar için Bere Yapılışı Türkçe olarak Öğretiliyor.

sis-isi-arpacik-orgu-modeli
sis-isi-arpacik-orgu-modeli

Arpacık Örgü Modeli Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares