ÖRGÜ ARALI TOMURCUK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK

arali-tomurcuk-orgu-modeli
arali-tomurcuk-orgu-modeli

Işıl hanım yine döktürmüş ve 2  Renkli Örgü Modelleri için harika bir Örgü modeli olan Aralı Tomurcuk Örneği nasıl örülür? Örneğin yapım aşamasını Türkçe Örgü Dersleri Video ile çok güzel anlatmış.

Bugün Işıl hanımdan bu 2. Örgü videosu paylaşımım.Uzun zamandır bize Yeni modeller göndermeyen Işıl hanım

arali-tomurcuk-ornegi
arali-tomurcuk-ornegi

son günlere de Yeni Örgü Modelleri ve Baştan Sona Anlatımlı Hırkalar,Yelekler ve Güzel Örgüler ile Örgü Örmeyi daha çok sevdiriyor.

Az önce sizinle Facebook nazarca sayfamda da paylaştığım çok güzel Örnek olan Amerikan Lastiği Örgü Modelini yine Adım,adım Örgü Dersi ile burada anlattı.

Sevgili hanımlar bunu sürekli belirtiyorum  ama bilmeyenler için tekrar belirtmek istiyorum.Örgü videolarını ben çekmiyor ve videolarda ki Örgü Ören hanımların hiç biri ben değilim.

Ben sizlere En Yeni Açıklamalı Örgü Modellerini bulup paylaşmayı seven hanımım.

Sık,sık bana Örgü satışı ve Tarifi soran hanımlara Bu güzel Örgüleri ve Emekleri veren hanım olmadığımı tekrar söylemek istedim.

arali-tomurcuk-modeli-orgu
arali-tomurcuk-modeli-orgu
arali-tomurcuk-sis-isi-ornek
arali-tomurcuk-sis-isi-ornek

Aralı Tomurcuk Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ HİNT KANAVİÇESİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares