ÖRGÜ AKASYA YAPRAKLARI MODEL YAPILIŞI

akasya-yapraklari-orgu-modeli-yapimi
akasya-yapraklari-orgu-modeli-yapimi

Akasya Yaprakları Örgü Modeli Türkçe Videolu Anlatımlı Şiş İşi Örgü Motifi.Örgü Akasyalar Motifi yapımı keyifli Bayan Örgüleri için kolay,Yelek modellerine uygun Yazlık Örgü örneği arayanlara önerilir.

Sevgili Gönül hanım Her zaman ki gibi Zarif bir Örnek ile bizlere Yeni Örgü Modeli öğretiyor. Özellikle Yazlık Şallar için Alize iple bu örneği bir Arada Şal Modelleri için çok yakıştırdım.

orgu-akasya-yapraklari-modeli
orgu-akasya-yapraklari-modeli

Örneğin Motifleri 12 ilmek arada 1 ilmek ve 8 sırada her Örgü Akasya Modeli oluşuyor. Bebek Örgüleri için Yelek ve Hırka Modellerin de bu örneği Annelere tavsiye ederim.

Az önce sizinle paylaştığım Petekli Altıgen Örgü Modeli yine hoşunuza gideceğini düşündüğüm modellerden.Bakmak isteyen hanımlar bu model anlatımı da Türkçe videolu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. EL ÖRGÜSÜ 60 TANE BAYAN YELEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares