ÖRGÜ ADAM KAŞKOLLARI VE 7 TANE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI


erkek-kaskol-ornekleri-modelleri-yapilisi
erkek-kaskol-ornekleri-modelleri-yapilisi

Knitted men’s scarfÖrgü Adam Kaşkol Modelleri-Gençler ve Büyük Erkekler için El Örgüsü Yetişkin Erkek Kaşkol Modelleri ve tam 7 tane Türkçe videolu Anlatımlı Erkek Atkı ve Boyunluk şiş işi ve Tığ örneği ve 36 tane Model

Bayanlar benden Adamlar için Örgü Atkı Örnekleri vermemi çok rica ediyorlar ve ben sayfaya tam 7 tane en çok Erkek Kaşkol Örnekleri için kullanılan en yakışan örnekleri sizler için sayfada paylaştım.

erkek-kaskol-ornekleri-modelleri
erkek-kaskol-ornekleri-modelleri

Erkek Kaşkol Modelleri olan resim galerisinde bulunan bir çok Örgü Modelinin yapılışı Örgü Videoları bölümünde bulunuyor.

Saç Örgülü Erkek Atkıları,Burgulu Örnekli Adam Kaşkol Örnekleri bu yıl Akılar için kullanılan örneklerden biri de Dokuma Modell örnekler.

Bere ile Takım Erkek Kaşkol modeli için resimlerde Akıllı ipten Simli Bere Takımlı Kaşkol modelini yakından inceleyebilir ya da burada tam 70 Tane Atkı Modeli olan bölüme de bakabilirsiniz.

Alttaki Atkı Modelleri içinde 3 Yol Örnekli Lacivert Kaşkol modelinin Erkek Beresi nasıl yapılır? buradan görebilirsiniz.

Burgulu Erkek Atkı Örneği

Örme Erkek Boyunluk

Yasemin Erkek Atkı Modeli

Çapraz Hasır Erkek Atkı Örneği

Çapraz Baklava Atkı Örneği

Örgü Burmalı Atkı

Erkek Atkısı İçin Örgü Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ YETİŞKİN ERKEKLER İÇİN BERE YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*