ÖRGÜ 3 LÜ TOMURCUK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU


3-lu-renkli-tomurcuklar-ornegi
3-lu-renkli-tomurcuklar-ornegi

Renkli 3’lü Tomurcuk Örgü Modeli rengarenk tomurcuk örnekleri ile oldukça beğenilen Türkçe Videolu Açıklamalı

renkli-3-lu-tomurcuk-orgusu
renkli-3-lu-tomurcuk-orgusu

Örgü Tarifi ile kolay ve keyifli bir model.

Artık ipleri değerlendirmek için Tomurcuklu Renkli Örgü modeli iyi bir fırsat.Sevgili Örgü Tasarım Işıl hanım Örnek için Kartopu resital akrilik ip kullanmış.

Işıl hanımın takipçilerinden bir hanım yorumlara Yeşil renkli olan düz bölümü ince iple renkli tomurcukları çok daha kalın iple ördüğünde nasıl olur? diye bir şey sormuş.Bence süper olur özellikle Yazlık Bluzlar için.

Bebek battaniyeleri için 3 tomurcuklu modeli çok yakıştırdım ancak Battaniye örmek istiyorsanız düz  ya da haraşo örgü ile battaniyeye astar örmeniz gerekir zira renkli iplerin örgünün tersinde bıraktığı kirlilik hoş olmaz.

Burada size tanıtmak istediğim Tığ modeli çalışmasına İncili Abiye Şal yapılışına da bakabilir Serin Yaz Akşamları ve Düğünlerde Kullanmak için Tığla İnci boncuklu Şal örneğini öğrenip yapabilirsiniz.

3-lu-tomurcuk-modeli-orgu
3-lu-tomurcuk-modeli-orgu
Uclu-renkli-tomurcuk-modeli
Uclu-renkli-tomurcuk-modeli

3 Lü Renkli Tomurcuk örgü deseni video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*