orgu-filli-bebek-tulumu
orgu-filli-bebek-tulumu

ÖRGÜ 2 TANE KIZ VE ERKEK BEBEK FİLLİ TULUM YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU


Fil Şeklinde Örgü Bebek Tulumu Tığla yapılan Türkçe videolu Yazlık Örgü Filli Bebek Tulum yapılışı baştan sona anlatımı ile Örgü seven hanımlara Videolu Bebek Örgüleri.

Son günlerde çok meşhur olan Fil hortumlu ucunda emzik olan Örgü Tığla yapılan Fil desenli Bebek Tulumu Yaz aylarında Kolay Örgü Bebek Kıyafetleri örmek isteyenlere.

orgu-filli-kiz-bebek-tulumu
orgu-filli-kiz-bebek-tulumu

Sayfaya 2 tane Fil Örgü Bebek Tulumu yapılışı videosu ekliyorum. Filli Kız Bebek Tulum ve Erkek Bebek Filli Bebek Tulumu için siz hangisini isterseniz onu izleyerek sizde örebilirsiniz.


Canım Anne ve  Emelce örgüler tarafından hazırlanan 2 değişik ama benzer Örgü teknikleri ile yapılan Tulumlar için her iki örgü kanalına da çok teşekkürler.

Robası Dantel Yelek yapılışı için 1-1,5 Yaşında Bebeklere göre Yelek Yapılışı için buradaki Güzel Bebek Yeleği şiş ile yapılıyor ve baştan sona anlatımlı Yelek Yapılışı.

Örgü Fil Bebek Tulumu yapılışı 1

Farklı elden Örgü Filli Kız Bebek Tulum yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2-4 YAŞ KIZ ÇOCUK İÇİN ÖRGÜ ELBİSE BOLERO TAKIM YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*