ORGANZE TÜL İLE GÜL’LÜ TESPİH ÇİÇEĞİ YAPILIŞI VİDEO

organze-tulden-gelincik-cicek-yapilisi
organze-tulden-gelincik-cicek-yapilisi

Türkçe Videolu Organze Kurdeleden Çiçek Yapılışı-Tespih İmamesi için ve Evinizde Süslemeler,Örgü çanta süsü,Takılara bir çok şekilde değerlendirebileceğiniz Türkçe Videolu Organze Tül ile Gül Çiçeği Nasıl Yapılır? Videoyu izleyerek çok güzel bir El sanatı öğrenebilirsiniz.

Kurdele İle Gül Çiçeği yapılışının asıl amacı Tespih çiçeği Tespihlerin başına takılması maçlı yapılmış. Tespih Çiçekleri özellikle Hediyelik Tespihler de Namaz Tespihlerin de dekor amaçlı kullanılıyor.

3 Santim eninde Organze tül ile 30 Santim boyunda kesilerek Kenarları yakılarak ve dikilerek yapılan bu çalışmaları Genelde Kurdele Nakşı Teknikleri bilenler ve yapanlar kullanıyorlar.

Organze Tül İle Neler Yapılır? Organze Kurdele ile neler yapılır? sitemizde size farklı çalışmaları da buradan link vererek göstermek istiyorum.

Organze Tülden Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? Organze Tül Kurdele nakşı ile Havlu üzerine yapılan Nakışlar en çok Hediyelik ve Söz Nişan Tepsileri konulmak için yapılır.Hediyelik Havlu Kenarlı modeller için Havlu kenarı Örnekleri bölümüne buradan da bakabilirsiniz.

Organze Tül Gelincik Çiçeği Yapılışı çalışması oldukça güzel ve detaylı Kurdeleden Gelincik Çiçek yapımına buradan ulaşabilirsiniz.

Organze Kurdeleden Gül Toka sanırım en çok genç kızların ve değişik El yapımı Yakma Kurdele tekniği ile Takılar,Tokalar yapmayı seven hanımların hoşuna gidecek.

organze-tulden-gelincik-cicek-yapilisi
organze-tulden-gelincik-cicek-yapilisi

Organze Kurdeleden Tespih Yapılışı 1-Sümbül Çiçeği

2. Organze Kurdele ile Gül yapılışı ve bitiş videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İĞNE OYASI SAPLI GÜL YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*