oluklu-orgu-modeli-videolu

OLUKLU BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI


Ana sayfadan en son siteye eklenen çalışmalara bakabilir Resimli ve Videolu anlatımları görebilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmaları Facebook ve diğer Sosyal Ağlarda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz

Değişik Bambu Örgü Modelleri- Türkçe Videolu olarak anlatılan Oluklu Bambu Örgü Modeli güzel örnekler isteyen hanımların beğenisine ve Örnek arayan hanımlara sunulmuştur.arklı şekillerde Örgü iğneleri ile örülen Bambu örgü desenlerini çok severek paylaşıyorum.

Yan Bambu örgü modeli bu örneklerden bir tanesi.Birde herkes tarafından bilinen Bambu Deseni örneği bulunuyor ona da buradan bakabilirsiniz.

Bu aralar sizlere benden mesaj ile Bebek Bere Modelleri isteyen hanımlar için 2 değişik şekilde Tığla örülen Minyonlar Bere modeli ve Fıstık Örnekli Bere modellerini Türkçe videolu olarak paylaştım.

Bere Örnekleri dışında yeni örgüler arasından size 2 Renkli Petek Örneğini özellikle bebek ve çocukları olan Annelere öneririm.

oluklu-orgu-modeli-videolu
oluklu-orgu-modeli-videolu

Mavi Beyaz renk iple örülen Örgü Modeli Çıtır Çiçekler de bir o kadar çok güzel iki renkle örülen örgü modellerinden ve Türkçe olarak örnek öğretiliyor.

El işleri ve Örgüler arasında kendi ve yakınlarına öreceği güzel Yazlık Örgü giysiler için Örnekler arayan hanımlara Merserize,File örgü ve Yazlık Örneklere bakmalarını tavsiye ederim.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on OLUKLU BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SEVGİ ZİNCİRİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*