OKUL ÖNCESİ VE İLKÖĞRETİM HAYVAN BOYAMA SAYFALARI RESİMLERİBirbirinden Şirin Hayvan boyama resimleri çocuklara hem hayvan türlerini öğretmek hem keyifli boyama resimleri sayesinde yaratıcılık ve el becerilerini geliştirmek için.

Okul öncesi ve İlköğretim öğrencileri için Hayvanlı sevimli boyama sayfaları öğretmenlerimiz kadar ailelerimizde seneye okula başlayacak olan öğrenci adayları çocuklar için gerekli.

Resimlerden hoşunuza giden Hayvan görselleri arasından seçtiklerinizi Bilgisayara indirerek Paint programı ile de boyayabilirsiniz.

Sitemizde öğrencilerime faydalı olabilmek , Öğretmenlerimize kaynak sağlamak için devamlı en yeni en güncel ve güzel şeyleri paylaşıyoruz.

Bu arada paylaşıyoruz derken ben Admin olarak bu siteyi tek başıma yapıyorum :)

Buyurun çocuklar birbirinden güzel tam36 adet Boyama görselleri ve sayfaları arasından seçiminizi yapın. Kolay gelsin.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5054 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*