O SES TÜRKİYE’NİN HARİKA SESİ MUSTAFA VANAL


O ses Türkiye Mustafa-vanal

Merhaba sevgili Okuyucularım uzun bir süre sizler için sitemde beğeneceğiniz Etkinlik ve Faaliyetleri paylaştım fakat uzun bir zamandır da Benim Kalemimden köşesini boşladığımı fark ettim.

1 haftadır artık yeni taşındığım evimin yerleşimi ile meşguldüm ve bu süre içinde sizler ile bağlantılarımı,sitelerim ile ilgilenmeyi net kafe den yürüttüm.

Nihayet dün gece İnternet ve telefonumun nakli gerçekleşti kendi İnternet ve Bilgisayarıma kavuşmuş oldum.

Ben daha çok geceleri sitem ile ilgilenmeyi seviyorum, gece çocuklar yattıktan sonra eve çöken sessizlik daha rahat çalışmamı sağlıyor.

Az önce İnternet üzerinden Haberleri okurken gözüme bir haber takıldı,Haberin başlığında Acun Ilıcalı adını görünce ilgimi çekti.

Acun ılıcalı çok sevdiğim çalışkan,akıllı,zeki,dürüst ve çok mütevazi biridir benim için.

Azmi ve çabaları ile çok taktir ettiğim Tv8 izleyicilerinden biri olarak taşınma esnasında çok takip edemediğim bir gün O ses Türkiye yarışmacılarından  Mustafa Vanal hakkındaki bu videoyu izledim.

Eminim bir çoğunuz bu harika sesi dinlemiş bu şahane Performansı izlemiştir fakat benim gibi kaçıranlara bu yarışmanın finalinde ilk 10 arasında olacağına inandığım bu genç arkadaşımızı siz de dinleyin istedim.

Eşim Karadeniz Rize’li gerçek bir Laz olduğu için değil her zaman Karadeniz Müziklerini çok sevmişimdir.

O ses Türkiye Mustafa-vanal
O ses Türkiye Mustafa-vanal

Eşimin Memleketi Rize Ardeşen’de hem Tulum hem Kemençe çok sevilir fakat eşim tarafları Tulum sevdası daha fazladır.

İzleyeceğiniz videoda bir Kemençe taksimi var eminim hayatınız boyunca duyacağınız en iyi Kemençe taksimi.

Mustafa kardeşimiz sesi,şarkıya hakimiyeti ve efendi tavırları ile nasıl bir kişiliği olduğunun ip uçlarını veriyor.

Mustafa Vanal adındaki genç kardeşimizin yolu açık olsun,görünen o ki Acun ılıcalı ve O Ses Türkiye Jürileri gibi bir çok kişinin beğenisini kazanacaktır yolu açık olsun.

Bana ilk dinlediğimde Karadenizin Ahmet Kaya versiyonu hissini veren ağır başlılığı,efendiliği ile örnek bir Türk genci olan Mustafa Vanal kardeşimizi bundan sonra keyifle dinleyecek ve sıkı bir takipçisi olacağımı söylemek isterim tekrar yolu açık olsun.

Bu arada Ailemizden biri gibi gördüğümüz başarıları ve azmi ile gurur duyduğumuz sevgili Acun ılıcalı’ya da buradan sonsuz saygı ve selamlar.

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on O SES TÜRKİYE’NİN HARİKA SESİ MUSTAFA VANAL

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*