NAZARCA’NIN İSİM ANNESİ 7 YAŞINDAKİ KÜÇÜK NAZAR’IN HAYELLERİ

nazarca-isim-annesi

Az önce siteme ismini verdiğim en küçük yavrum Nazar hayellerini kağıda dökmüş. Ben pc başında çalışırken ısrarla bana yazdıklarını okutmaya çalıştı fakat ben el yazısını özellikle çocukların el yazısını çok zor okuyabildiğim için kendisinden bana okumasını istedim.

Küçük kızım ne yazdısa aynen o okudu bende buraya yazarak sizlerle hayellerini paylaşmak istedim. Bu arada küçük kızımın öyle çok naif durduğuna bakmayın  çok dirayetli bir kızdır. 3 yaşından bu yana hiç bir zaman ne kan aldırırken,ne dişçide iğne vurulunca nede iğne yediğinde ağlamayarak hep hemşireleri kendine hayran bırakmıştır. Annesi Balık burcu olan Başak burcu kızımın duygusal ve çok titiz bir çocuk olduğunu söylememe gerek varmı bilmem artık:) Buyrun benim klavyemden Nazarımın hayelleri

Sitemin ismini aldığı küçük yavrum Nazar Özatmaca yaş 7 ilkokul 2. sınıf öğrencisi

nazarca-isim-annesi
nazarca-isim-annesi

Bir evimiz var ama 1 katlı 100 metre boyunda. Evde bahçede kocaman havuz var. Hepimizin ayrı, ayrı odamız,hamamımız, laptapumuz,banyo ve tuvaletimiz jakuzimiz var. Bahçemizdeki havuzda su kaydırağı var. Birde uşak var ve evimiz akıllı ev annemin hayelindeki gibi. Bir gün biz bahçede yemek yiyoruz sonra hepimiz bütün aile aynı anda kalkıp “görüşürüz anne ve baba ” diyoruz gidiyoruz.

Onlar bize iyi dersler diyor. Ama ben lise 1 ablam lise 2 abim lise 4 de gidiyor.Hepimiz sınıfta okulda 1. yiz. Bir gün okuldaken bir okul balosu olduğunu duyduk. Okul çıkışında üçümüz abimle ablamda ve ben alışverişe gidiyoruz. Biz ablamla ikimiz bir saat bir şey seçemiyoruz, en sonunda seçtik. Ordan kuaföre gidip saçımızı yaptırıyoruz ve çok şık oluyoruz. Eve gidiyoruz annem ve babam çok şık olmuşunuz diyorlar.

Okul balosunda ablamla ikimiz ve abim ile arkadaşı Kral ve kraliçe oluyoruz. Sonra ben çocuk doktoru oluyorum ama çocukların diş doktoru oluyorum. Ablam Bakan oluyor çünkü o öyle istiyor. Abim Avukat oluyor. Ailemle fakirlere yardım ediyoruz . Ailemle birlikte çok güzel bir film izliyoruz beraber .

Mesela annem,ablam,babam, abim ve ben çok güzel bir gece giçiriyoruz. Sonra çok uykumuz geliyor ben koltukta uyuyorum tabi oturarak gözlerimi kapatarak uyuyorum. Annem beni yatağıma kucağında götürüyor çok güzel rüya görüyorum. Ama ben çok büyümüştüm annem beni zar zor taşıdı.mutlu sooon

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on NAZARCA’NIN İSİM ANNESİ 7 YAŞINDAKİ KÜÇÜK NAZAR’IN HAYELLERİ

  1. Dünya güzeli yavrum benim. En küçük evladım son beşiğim.Gözümün nuru hayat ışığım. İnşAllah hayellerin gerçek olur Anneciğim.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*