MİNYONLAR TIĞ İŞİ BEBEK ÖRGÜLERİ


minyon-bebek-orguleri
minyon-bebek-orguleri

Çılgın Hırsız Minyonlar Örgü Bebek Giysileri-Şirin Çizgi Film Kahramanı (despicable me knitting baby) Minyonlar Örgü Bereler,Bebek Battaniyeleri,Tığ işi Minyon Bebek Yazlık Tulum,Oyuncak,Örme Minion me Çanta,Cüzdan, Bebek Elbiseleri.

Çocukların Animasyon sinemasını çok sevdiği Minyon Çılgın Hırsızlar Bebek Örgüleri yabancılar arasında çok tutuluyor.Sizlerin de göreceği gibi Sarı Lacivert renkler ile Tığ işi,Tunus İşi Bebek Örgü Giysileri çok sevimli oluyor.

Daha önce size sitemde Videolu anlatımlı Minyon Bere Yapılışı çalışmasını burada paylaşmıştım. Türkçe Videolu açıklamalı Çılgın Hırsız Bere Modeli yanına Kış ayına hazırlık Örgü Minyon Eldiven Yapılışı içinde buradan bakabilirsiniz. Eldiven ucu kapalı ve tek parmaklı şeklinde örülüyor.Eğer Parmaksız Minyon Eldiven isterseniz alttaki galeride Tığla örülen Eldiven modeline bakabilirsiniz

Yeni Doğan Bebekler ve Küçük Bebeği olan Anneler için Kare Tığ işi Motifler ile Örme Minyonlar Örgü Battaniye Modellerini Tavsiye ederim.Eğer farklı Tığ işi Tekniği Bebek Battaniyesi isterseniz o zaman burada bulunan Tunus İşi Battaniye Örneklerine buradan bakabilirsiniz.

Sizin için Dün Sevgi hanımın Örgülerinden Minik Çamlar Örgü Modeli çalışmasını da burada Türkçe Videolu Anlatımlı olarak paylaşmıştım.

Resimlere Tıkladığınızda Modelleri Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

Videolu Minyon Örgüler

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIK ZİNCİRİ ŞİŞ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*