MİNYONLAR ÇILGIN HIRSIZLAR ÖRGÜ BERE YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

cilgin-hirsizlar-minyonlar-bebek-bere-yapimi-video

Çılgın Hırsızlar (Minyonlar) Örgü Tığ İşi Çocuk Beresi Nasıl Örülür? Türkçe Videolu anlatımlı Çizgi Film Kahramanı Örgü Bere Modelleri.

Daha önce Minyonlar Atkı,bere ve Eldiven Örgü Bebek takımlarının modellerini sizler için paylaşmıştım. Bugün Minyonlar Beresi Nasıl Örülüyor Tığla Bere Örme ve süsleme aşamalarını Anne işleri kanalından öğreneceğiz.

Bir değişik Çılgın Hırsızlar Bere modelinin burada resimli açıklamalı ve videolu olarak nasıl örüldüğüne görsellere bakarak öğrenebilirsiniz.

Çocukların çok sevdiği Kahramanlardan olan Şirinler Örgü Bere Modellerine buradan bakarak bebeğiniz ve çocuğunuz için onu sevindirecek güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Örgü işine yeni başlayanların öreceği kadar kolay Örgü Şişleri ile örülen Kolay Bere Örneği isterseniz burada göreceğiniz Şirin Bere Modeline bakabilirsiniz.

Sitemizde El işleri ve Bebek Örgü Modelleri bölümlerinde tığla ve şişle örülen Bebek Bere Modelleri görebilirsiniz.Kız ve Erkek çocuklar,bebekler için Eldivenli,Atkılı,Patikli takım örgü bereleri sizde bebeğiniz veya torununuz için örmek isterseniz bir çok değişik örnek bulunmakta.

Son olarak sizlere en yakın zaman önce paylaştığım Yeni Bebek Bere Modelleri içinden Türkçe Videolu Açıklamalı Fıstık Örnekli Bebek Beresine bakabilirsiniz.

cilgin-hirsizlar-minyonlar-bebek-bere-yapimi-video
cilgin-hirsizlar-minyonlar-bebek-bere-yapimi-video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞ İŞİ MİNYONLAR ÇOCUK ELDİVENİ NASIL ÖRÜLÜR TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. MİNYONLAR TIĞ İŞİ BEBEK ÖRGÜLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares