MİNİK ŞİRİN ETAMİN VE KANAVİÇE ÇARPI ÖRNEKLERİ

minicik-etamin-ornekleri

Hayvanlı,Rakamlı ve Sevimli Etamin Modelleri

Çocuk ve Bebek odalarını dekore ederken el işlerinizde, beşik kenarı süslemelerde, minik şirin kırlentlere pano el işi Etamin ve Kanaviçeler de bir çok yerde kullanabileceğiniz birbirinden şık ve sevimli Etamin Örnekleri.

Ağaç Etamin örneği, Kuş Etamin Modelleri, Etamin örneği Rakamlar,Sayılar, Ev Etamin ile nasıl işlenir? küçük Tavşan Etamin, daha bir çok Minik Hayvan Figürlü Etamin ve Kanaviçe çarpı örnekleri.

Örgü bebek giysilerinizde, kendi diktiğiniz çantaların üzerlerini süslemekte, Çiçek etaminleri. Daha fazla Etamin ve Kanaviçe 2014 ve 2013 yıllarının yeni sezon Etamin işleme çalışmalarını Kategorilerimiz de ki Etamin-Kanaviçe bölümünden görebilirsiniz.

minicik-etamin-ornekleri
minicik-etamin-ornekleri
minik-hayvanli-etamin-ornekleri
minik-hayvanli-etamin-ornekleri
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KUZULU AĞAÇLI PANOLUK MANZARALI ETAMİN ÖRNEĞİ | Nazarca.com
  2. KOLAY ETAMİN ÖRNEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*