MİNİK FİYONKLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI TARİFİ


minik-fiyonklar-orgu-modeli-yapilisi
minik-fiyonklar-orgu-modeli-yapilisi

Çıtır Örgü Modellerine bir yenisi olan Minik Fiyonklar Örgü Modeli ile devam ediyor ve Sevgi hanımdan bize ulaşan

minik-fiyonklar-orgu-modeli-yapilisi
minik-fiyonklar-orgu-modeli-yapilisi

Bugün Türkçe videolu örnek tarifi Minik Fiyonklu Örgü Modeli yapılışını öğreniyoruz. Bu örneğin bana göre her iki tarafı da kullanılır.Ama örneklerin daha bariz olduğu tarafını ben daha çok beğendim.

Minik Fiyonklu Örneğini ben Bebek yeleği ve Bebekler için örgü modeli arayan hanımlara öneriyorum.Aslında örnek ok sevimli Anneler bu örnek ile kendileri içinde bir Kazak ya da Bere örebilirler.

Burada ki Şirince Örgü Modeli daha hareketli ve dikkat çekici şık örnekleri seven hanımlar için.Şirince Örneğini Bugün sizler için paylaşmıştım.

Bebek demişken Tığ işi Battaniye Motifi olarak biraz ağır gelebilir ama Bebek ya da Çocuk yatakları için Örgü Örtü Örneği arayanlar Tığ işi sevenleri de bugün unutmayarak Örgü Karyola Örtü Örneğini buradan görebilirsiniz. Videolu kolay Tığ işi Örnekler için El işi bölümüne bakarak bir çok örneğin nasıl örüldüğünü Resimli anlatımlı ya da Türkçe Videolu anlatımlı olarak görebilirsiniz.
Videolu Türkçe Minik Fiyonklu Örgü Modeli yapılışı izle

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*