MEVLÜT ŞEKERİbebek-sekeri
bebek-sekeri
bebek-sekeri

Yıllardır gelenek ve göreneklerimizden birisi olan ve mevlüt okunmasından sonra insanlara dağıtılan mevlüt şekerleri, çeşitli tasarımlarla üretilmektedir. Lokum, akide şekeri ve mevlüt şekeri gibi çeşitli kategorilere ayrılan mevlüt şekerlerini sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. İçinde külahı olan ve severek yenilen mevlüt şekerleri, bazen de yıllarca hatıra olması nedeniyle saklanmaktadır. Mevlüt şekerlerinin tasarımı ne kadar iyi olursa ve ne kadar dikkat çekerse, konukların o şekeri hatıra olsun diye saklama ihtimali yükselir. Böylesine maneviyatı yüksek günlerden olan mevlüt okuma günlerinde konuklara dağıtılan mevlüt şekerleri, yüzlerce çeşit tasarıma sahiptir. Firmamız, ürettiği ve sattığı mevlüt şekerlerini, müşterilerin istekleri doğrultusunda üretmektedir.

Çocukluk yıllarımızın unutulmayan hatıralarından birisi olan ve her mevlüt okunduğunda dağıtılan, severek yediğimiz ve sakladığımız mevlüt şekerleri, bir Türk adeti olarak bilinmektedir. Sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz mevlüt şekerlerinin fiyatları, çarşıdan alabileceğiniz mevlüt şekerlerinden çok daha uygundur. Yüzlerce lira verip alacağınız mevlüt şekerlerini internet üzerinden sipariş ederek, en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. Yıllardır mevlüt okunduktan sonra dağıtılması nedeniyle gelenek haline gelen, böylesine özel manevi günlerde misafirlere dağıtılan mevlüt şekeri, eşsiz tasarımları ve benzersiz tatları ile dikkat çekmektedir. Özellikle çocukların severek yediği ve dikkatini çektiği mevlüt şekerlerini sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. En kaliteli şekerlerden ve malzemelerden imal edilen mevlüt şekerlerimiz, istediğiniz tasarımlara sahiptir.
Sizler de uygun fiyatlar da bebek şekeri,nikah şekeri ve mevlüt şekeri siparişi vermek isterseniz 0 545 583 46 13 no’lu telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5074 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*