METAL DİŞLİ FERMUARLARDAN KOLYE TASARIMI

fermuardan-kolye

Fermuarlar artık sadece giysilerimizde değiller. Resimdeki gibi Fermuarla bir kolyeniz olsun isterseniz yapılışını resimli anlatımda görebilirsiniz. Daha önce sizlerle paylaştığım Mp3 lerinizin şık görünmesi ve kablolarının  kamufle olması için fermuarlardan yapılan etkinlik gibi yine çok ilginç ve ilgi çekiçi bir proje.

Resimdeki Fermuardan yapılan kolyenin ucuna anahtar madalyon gibi nesneler takmışlar fakat fermuarların çekme mandallarından kolye ucu ya da küpe fikri bana çok yaratıcı geliyor. Size gerekli olan boş küpe metelleri aparatları onuda takı malzemeleri satan dükkanlardan bulabilirsiniz.

Fermuarla yapılan kolyeniz için metal dişli fermuar kullanmalı ve yanlardaki kumaşı fermuarın dişlerine zarar vermeyecek şekilde kesmelisiniz. Fermuarın diğer ucuna kolye aparatı halkalardan taktıktan sonra küçük metaller,boncuklar gibi şeylerle daha ilginç ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Resimdeki çakmak ne işe yarıyor bilmeyenler için söyleyeyim. Fermuarın yanlarındaki kumaşı kestikten sonra çakmakla hafifçe kumaşı yakarsanız sökülme ya da açılma yapmaz.

DIY-fermuardan-kolye-taki-projesi
DIY-fermuardan-kolye-taki-projesi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. FERMUARLA ŞIK BİLEKLİK TAKI YAPILIŞI Nazarca.com
  2. FERMUARDAN TAKI KÜPE YAPILIŞI RESİMLİ | Nazarca.com
  3. FERMUARLARDAN BAYAN KOL ÇANTASI NASIL DİKİLİR | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*