MAVİ 3 BOYUTLU ŞAL YAPIMI

3-boyutlu-mavi-ucgen-sal-tarifi
3-boyutlu-mavi-ucgen-sal-tarifi

3 Boyutlu çevresi Öze ve Güzel bir Kenar Şal örneği ile yapılan 3D Örgü Mavi Şal Modeli Köşeden başlanarak Örgü Mevsimlik Şal Tarifi.

Tüylenmeyen güzel bir İp ile yapılan İpin markası ve Tığ numarası verilmemiş unutulmuş.Ancak Şal örebileceğiniz İplerin üzerinde Uygun Tığ numarası yazara ona göre yapabilirsiniz.

mevsimlik-mavi-koseden-orgu-sal
mevsimlik-mavi-koseden-orgu-sal

Şal çevresi Kenar Örneğine bayıldım.Battaniyeler de Yatak örtüsü ve Koltuklar için Örgü Örtülerin kenarlarında da yapabileceğiniz Farklı ve Kolay bir Örgü Kenarı Örneği.

Etamin İpleri ile Yazlık Şallar ve Etol modelleri çok serin tutuyor ve kibar oluyor.Özellikle Baharlık ve Yazlık El Örgüsü Şallar için Merserize,Pamuklu Makrome ipler-Koton ipleri düşünebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 152 TANE TIĞ İŞLERİ VE ÖRGÜ TARİFLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares