MANTAR TARLASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK ANLATIMIİki Renkli Örgü Modelleri arasından size jakar desenli örnekler gibi oldukça ilgi çekici Mantar Tarlası Örgü

mantar-tarlasi-orgu-modeli
mantar-tarlasi-orgu-modeli

Modeli yapılışı Videolu olarak burada gösterilmiştir.İki renk iple örülen En Kolay Örgü Modelleri isteyen Nergis hanım ve sizler için paylaştığım bu model umarım hoşunuza gider.

İki Renkli Örgü Çiçek Zinciri daha yumuşak ve sevimli örgü modellerini sevenler çok beğenecektir. Günün Türkçe Örgüler bölümü için Türkçe video ile bizlere en güzel Örgü modellerini paylaşan Sevgi hanımın ördüğü Fitilli Burgu Örneği tek renkli örnekleri sevenlere gelsin.

Amacınız Yazlık bir şeyler örmek ise o zaman daha ince ve daha açık renk ipler ile örebilir hatta önümüzdeki Kış hazırlığı için Bebeklere ve çocuklara yeni örgüler hazırlayabilirsiniz.

Örgü Giysilerin dışında da El işi,Örgü Lif Modelleri,Örgü Tutacaklar,Örgü Banyo Paspasları görebileceğiniz Örgü el işlerini de sitemizde görebilirsiniz.

2016 Yeni Örgü Modelleri arasından Örgü videoları bölümünde ki güzel örgüler Erkekler için Örgü Modelleri,Bayanlar için Örgü Patikler,Tığ işi Terlik gibi çok değişik hayranlık uyandıran modeller görebilirsiniz.

Videolu Anlatımlı Mantar Tarlası Örgü Modeli 

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5083 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*