MANDAL DEMİRLERİNDEN YAPILAN TAKILAR

mandal-demirlerinden-takilar

Tam benlik dediğim takı modelleri çok yaratıcı ve harikalar.Bildiğimiz mandalların demirlerinden yapılan küpeleri,kolyeleri, mutlaka görmelisiniz. Hali hazırda bulunan küpelerinizi dahi bu şekilde üzerinde değişiklikler yaparak böyle güzel ve çok orjinal takılar elde edebilirsiniz. Eğer sizde benim gibi farklı şeylerden hoşlanıyorsanız bu takı yapmadaki yaratıcı fikri seveceksiniz.

mandal-demirlerinden-takilar
mandal-demirlerinden-takilar
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on MANDAL DEMİRLERİNDEN YAPILAN TAKILAR

 1. Dilek Hanım,
  Uzun zamandır sitenizi ziyaret edip, paylaştıklarınızı inceliyorum.Hepsi çok güzel ve faydalı fikirler içeriyor.Ben de evde kendi çapımda internetten araştırıp; ne yapabilirim, nasıl yapılmış diye araştırırken çorap çiçeğe merak saldım.Yaptıklarımı sizin sitenizde paylaşmak isterim.Bunun için herhangi bir ücret talebiniz ya da satışlardan komisyon alıyor musunuz?Destekleriniz ve cesaret verici sözleriniz için teşekkür ederim.

  • Merhabalar Mahinur hanımcım
   Öncelikle şunu belirteyim. Şimdiye kadar hiç bir alıcı ya da satıcıdan 1 kuruş dahi almadığım gibi bundan sonra da hiç kimseden almayacağım. Ben ürünlerini satmak için uygun Platform arayan hanım ve beylere yardımcı olabilmek için sitemdeki Satılıklar bölümünü kurdum. Zaten satış için açılan sayfada satıcının ya ni sizlerin verdiği iletişim bilgilerini yazıyorum alıcılar direk sizler ile iletişim kurup sizden satın alıyorlar. Dolayısı ile ben kim nereye ne kadara ne sattı haberdar dahi olmuyorum. Amacım bir nebzede olsa elimden geldiğince benimde sizler için bir şeyler yapabilmem. Ben para talep ettikten sonra bunun bir kıymetimi olur?

4 Trackbacks & Pingbacks

 1. PERDE GÜPÜRÜNDEN TAKI KÜPE YAPILIŞI - Nazarca.com
 2. NAZARCA.COM
 3. METAL SOMUN HALKALARLA YAPILAN BİLEKLİK RESİMLİ ANLATIMLI | Nazarca.com
 4. PLASTİK KOVADAN DEKORATİF GERİ DÖNÜŞÜM PROJESİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*