kendin-yap
kendin-yap

M-Visible Kendin Yap

M-Visible Kendin Yap

Kendin yap projelerine ulaşacağınız ve birçok kolay yapılan çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videolarından yararlanacağınız lüks bir sitedir. M-Visible kendin yap sitesinde her gün güncel bir şekilde bayanların evde kolay bir şekilde yapabilecekleri ve ayrıca para kazanabilecekleri güzel çalışmalar paylaşılmaktadır. Özellikle de anlatımlı video ve resimli anlatımları sayesinde evden para kazanmak isteyen bayanlar M-Visible hobi sitesindeki çalışmalardan her gün yararlanabilirler. Üyelik gerektirmeyen ve ücretsiz tüm çalışmalardan yararlanmak mümkündür.

M-Visible platformunda ev hobileri ve kendinize yeni hobiler edineceğiniz kaliteli kategoriler ve içerikler de yer

kendin-yap
kendin-yap

alıyor. Hobi kategorisinde birbirinden güzel ve kolay yapılan eğlenceli çalışmaların anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Dekorasyon kategorisinde ise evinizi güzelleştirecek dekoratif fikirlere ulaşabilirsiniz. M-Visible kendin yap projeleri bakımından piyasada bulacağınız en iyi sitelerden olup, her gün güncel bir şekilde yeni içeriklerden yararlanacağınız kaliteli sitelerin başında geliyor. Kaliteli tasarımı sayesinde gece saatlerinde dahi gözünüz yorulmadan siteyi web üzerinden veya mobil uyumlu teması sayesinde mobil olarak akıllı cihazlar üzerinden de kullanabilirsiniz.

Birbirinden güzel çalışmaların kolay yapılan ve anlatımlı videolarından yararlanarak sizde evinizde nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra yapabilirsiniz. M-Visible ile ilgili aklınıza takılan sorular olduğunda ” İletişim ” sayfasından sitenin editörlerine

ve yöneticilerine ulaşabilirsiniz. M-Visible sitesinin hizmetlerinden bir diğeri ise ” Amigurumi ” şeklindedir. Örgü oyuncak sanatı olan bu çalışmalara da bolca site üzerinde ulaşabilirsiniz. Ev hanımlarına yönelik paylaşımların fazla fazla yapıldığı site üzerinde keçeden yapılan çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Keçeyle yapılan çalışmaların resimli anlatımları ve anlatımlı videolarından 7/24 yararlanabilirsiniz. M-Visible kendin yap proje sitesinde sağlık alanında da güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Kadın sağlığı ve çocuk sağlığı ile ilgili en güncel ve doğru bilgilere ulaşabiliyorsunuz. İlgi alanınız moda ise en güzel ve güncel kombin fikirlerine M-Visible.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmetleri olan sitenin en çok ziyaret edilen bölümlerinin başında ise el işi kategorisi ile örgü kategorileri geliyor. Sizde en güzel örgü örneklerine, havlu kenarı, havlu modelleri, lif modelleri, örgü işleri, örgü videolarına platformdan hızlıca ulaşabilirsiniz. Amacınız evden para kazanmaksa eğer birçok çalışmanın anlatımlı detaylarından yararlanarak nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Böylece evden para kazanabileceğiniz çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek çokça yaparak turistik yerlerde kolaylıkla satabilirsiniz. M-Visible.Com sitesinde her gün güncel olarak ilginç fikirler, geri dönüşüm çalışmaları ve evde eskileri değerlendirme gibi birçok projeye de ulaşabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*