LİF ÖRMEK İSTEYEN BAYANLARAkalp-desenli-lif-modeli
Lif, örmesi en kolay örgü çeşitlerinin başında gelir. Örgü işlerine yeni başlayan hanımlar için Lif örmek bu işin çıraklık kısmıdır.
Eli çabuk bir bayan günde 2-3 tane örebilir.
Bekar bayanlar çeyizlik örmek için, evli bayanlar ise günlük kullanımda kullanmak için birbirinde şirin modeller üretebiliyorlar.
Lif örme işine nereden başlayacağım, nasıl örnek bulacağım diye düşünen, lif örmeye merak salan hanımlar için yepyeni bir site açtık.
Birbirinden güzel lif modelleri bulunan, nasıl yapıldığını bazen resimler ile bazen video çekimleri ile anlatan bir web sitesi hazırladık sizlere.
Kare lif modelleri, sakallı ipten lif modelleri, 2014-2015 yılı için en popüler lif modelleri, hayvan desenli lif modelleri, aşkını liflere yazmak isteyen bayanlar için bile örnekler bulabilirsiniz.
Zorluk seviyesine göre yüzlerce lif örnekleri bulabilirsiniz.
LİF ÖRMEK İSTEYEN BAYANLARA
Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5079 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*